Online kurz

Šťastní a bohatí

Čím to je, že ještě nejste ve svém životě tak šťastní a bohatí, jak byste si přáli? 

Poznejte své podvědomí, nahraďte ho lepším! Když budete myslet a jednat jako šťastní a bohatí lidé, šťastně bohatými se stanete. To přece dává smysl.

Pusťte si toto video, kde zjistíte proč chceme, abyste byli šťastní a bohatí

Kurz spouštíme 20.3.2021 ve 12:00 hodin

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Vteřin

Nejdůležitějším člověkem na světě jste pro sebe vy sami, tak se nebojte do sebe a svého seberozvoje investovat, protože se vám to několikanásobně vrátí nazpět.

Co vám tento kurz přinese?

  • Bohatá, časově nenáročná videa nabitá poznatky, které jste ještě neslyšeli.
  • Získáte odpovědi na otázky, proč nejste tak úspěšní, jak byste si přáli, a hlavně jak to můžete změnit, abyste úspěchu, po kterém toužíte dosahovali.
  • Získáte moc sami nad sebou. Konečně budete rozumět a chápat, proč se v daných situacích chováte, jak nechcete a začnete se chovat jak cítíte, že chcete.
  • Dozvíte se, jak objevit vaše talenty a poslání, kterými budete obohacovat ostatní lidi a vydělávat tak tolik peněz, kolik ke svému štěstí potřebujete.
  • Vaše přednosti a přirozenost rozvinete. Porostete přesně v tom, co vás baví a v čem máte potenciál být nejlepší.
  • Zjistíte, jak přenastavit vaše podvědomí, abyste přitahovali to, co skutečně chcete.
  • Získáte jasné, stručné návody z našich reálných zkušeností, i to jak je aplikovat do vašeho života.
  • Každým videem získáte pestré praktické úkoly, které podpoří váš trénink a automaticky si osvojíte nové návyky.

Ušetřete čas i peníze při hledání cesty k vašemu štěstí & úspěchu

Je samozřejmě spoustu možností, jak se můžeme rozvíjet. Číst knihy, poslouchat audio nahrávky, chodit na semináře, workshopy, najít si svého mentora či kouče.

Co je ale nejvzácnější? Přece náš čas. 

To je nejdražší komodita v našich životech. A tento seminář vám umožní ušetřit nejen spoustu peněz, ale i drahocenného času. Zkuste si schválně vzít kalkulačku a spočítat kolik stojí 10 seberozvojových knih nebo audio nahrávek, k tomu započtěte hodiny studování všech možných podkladů a nebo sezení s profesionálními osobními kouči. Vyjde vám opravdu vysoké číslo.

Pokud si chcete ušetřit peníze i drahocenný čas, k tomu navíc chápete, že je lepší učit se ze zkušeností jiných, než svých vlastních, tak je tento kurz přímo pro vás.

Kdo jsme

Naše poznatky vychází z našich osobních zkušeností. 

Nejsme pouze teoretici, jsme především praktici. Nechceme, abyste si mysleli, že máme patent „na štěstí nebo bohatství“. Máme ale v našich životech prokazatelné výsledky a učíme ostatní jen to, co sami žijeme. 

Zastáváme totiž názor, že nikdo nenaučí někoho něco, podle čeho on sám nežije. K tomu se navíc neustále učíme a rozvíjíme od těch nejlepších učitelů, koučů a podnikatelů tohoto světa.

Více si o nás můžete zjistit na našich webových stránkách:

Veškerý výdělek je darem pro nadaci na podporu seberozvoje dětí

Primárním cílem tohoto projektu je sdílení našich zkušeností a vnitřního bohatství s vámi. Veškerý zisk půjde rovnou na podporu Nadace EU&FI, která se stará o podporu vzdělávání dětí a mládeže.

Přemýšleli jsme i jestli tento seminář neuděláme zdarma. Co je ale zdarma, nemá pro mnohé lidi žádnou hodnotu. Víme, že vám tento seminář dá mnohem více, když za něho zaplatíte, protože se mu pak budete věnovat s jinou energií. 

 

Za informace a dovednosti, které vám chceme předat jsme zaplatili jiným učitelům desítky tisíc korun. A všechno, co jsme se naučili, vy od nás teď můžete mít v tomto semináři jen za cenu 880 Kč a to proto, aby si to mohl dovolit opravdu každý, kdo chce svůj život změnit k lepšímu.

Objevte své talenty a silné stránky. Protože ty jsou jedním z klíčů k bohatému a šťastnému životu.

Kontakt

Telefon: +420 732 127 494

Nerudova 198
Hradec Králové  500 02