WORKtest pro děti

VÝBĚR STŘEDNÍ ŠKOLY

Každé dítě je jiné a svým způsobem jedinečné. Poznejte vlohy toho svého, zajistíte mu tak úspěšný a šťastný život.

PROFIL OSOBNOSTI DÍTĚTE

Studovat a žít podle svých představ, mít kamarády a věnovat se zálibám není problém, pokud znáte osobnostní potenciál svých dětí.

LIFE BALANCE - DOROST

Poznejte limity únavy vašeho dítěte, jak efektivně nakládá se svou energií a další. Objevte slabé stránky, které můžete zlepšit.

CIZÍ JAZYKY - EFEKTIVNĚ

Zjistěte, který jazyk je pro vaše dítě ideální, a objevte pro něj nejefektivnější způsob, jak se jej naučí v co nejkratším čase.

STUDIJNÍ PLÁN

Výstup WORKtestu je vhodný pro žáky základních, středních a vysokých škol. Nenuťte vaše dítě prosedět hodiny nad učením.

SPORTOVNÍ VLOHY

Zajímá tě, jestli jsi sportovní typ, nebo pro tebe bude sport spíš relaxace? V rozhodování ti pomůže právě tento test!

Trocha statistiky

Michal Rückel, MBA

Podnikatel, investor, mentor

Podniká od svých 20 let. Ve 21 letech objevil svět financí a už o tři roky později se stal dolarovým milionářem. Ve 31 letech i přes to, že byl úspěšný v mnoha oborech došel k poznání, že život spojený pouze s hromaděním majteku ho nenaplňuje.

Mgr. Eva Urbanová

Psychometrik a autor Worktestu

Má 25 let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a Management), více oborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně ukončené státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996.

Články Nadace EU&FI

Sleva pro ranní ptáčata

Rezervace do kurzu Šťastní a bohatí

Rezervujte si nezávazně místo. Na e-mail vám pošleme slevový poukaz 100 Kč. Dáme vám přednostně vědět, než kurz spustíme.

Kurz spouštíme 20. 3. 2021 ve 12:00.