O nadaci

Nadace Evy Urbanové a Finančního Institutu vznikla především pro podporu lepšího sebepoznání dětí základních škol, studentů SŠ/VŠ, ale i dospělých. Pomáháme nejen se správným výběrem navazujícího studia na základě talentů a silných stránek, ale i pořádáním osobnostně rozvojových seminářů, tvorbou online kurzu a poskytováním stipendií studentům, díky kterým mohou v životě snáze uspět a být šťastní.

Docilujeme toho propojením nadčasové a moderní psychodiagnostiky 21. století, vyvinuté prostřednictvím aplikované psychologie Evou Urbanovou a zapojením Finančního Institutu, který pomáhá dětem s finanční gramotností a s celkovým hospodařením s penězi.

Nadace rovněž organizuje vzdělávací semináře a osobnostně rozvojové workshopy s těmi největšími učiteli v ČR i zahraničí. Poskytuje také mentorink/koučink v rozvoji dětí i dospělých pro jejich lepší sebepoznání a finanční gramotnost.

Spolupracujte s námi

Pokud vám naše činnost přijde smysluplná a chtěli byste se v rámci nadace seberealizovat tím, že budete pomáhat dětem se sebepoznáním jejich talentů a silných stránek a v rámci toho přispívat i k osvětě finanční gramotnosti, neváhejte nás kontaktovat.

Kdo za Nadací EU&FI stojí

Michal Rückel, MBA

Podnikatel, investor, mentor

Je zakladatelem Nadace EU&FI. Již více než 13 let se věnuje podnikání v oborech finance, energetika a reality. Jeho největší životní vášní je sebepoznání, osobní rozvoj a touha pomáhat ostatním lidem žít bohatý a harmonický život.

Mgr. Eva Urbanová

Psychometrik a autor Worktestu

Má 25 let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (marketing a management), více oborové studium na Masarykově univerzitě v Brně ukončené státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996.

Proč Nadace EU&FI vznikla?

Položili jsme si otázku, proč 90 % z nás nedělá v životě to, co vystuduje, a proč naplno nevyužívá svůj skutečný potenciál. Je to tím, že školám nezbývá prostor pro rozvoj sebepoznání a talentů dětí, které jsou pro jejich profesní život klíčové. 

A tak ve spojení s Evou Urbanovou a Michalem Rückelem vznikla myšlenka založit nadaci, která bude pomáhat dětem i dospělým objevovat silné stránky a pracovat na jejich rozvoji, protože v tom je tajemství šťastného a úspěšného života.

Články Nadace EU&FI

Testy bez obav a s přidanou hodnotou

Testy bez obav a s přidanou hodnotou

Testy bez obav a s přidanou hodnotou Pravděpodobně většina z…
STUDENTI POZOR!

STUDENTI POZOR!

STUDENTI POZOR! Rozhodujete se, jakou si vybrat vysokou školu ke…
Už víš, kam na střední školu? Test napoví

Už víš, kam na střední školu? Test napoví

Už víš, kam na střední školu? Test napoví Po základce…