Podpořte činnost nadace

Peněžní dary, kterými nás podporujete, používáme na rozvoj toho nejcennějšího – našich dětí a studentů.

O nadaci

Nadace Evy Urbanové a Finančního Institutu vznikla především pro podporu lepšího sebepoznání dětí základních škol, studentů SŠ/VŠ, ale i dospělých. Pomáháme nejen se správným výběrem navazujícího studia na základě talentů a silných stránek, ale i pořádáním osobnostně rozvojových seminářů, tvorbou online kurzu a poskytováním stipendií studentům, díky kterým mohou v životě snáze uspět a být šťastní.

Semináře na vysokých školách

Podívejte se, čím vás obohatí seminář Sebepoznání – klíč k úspěchu a štěstí.

Kurzy pro úspěšné

Zjistěte, jak můžete být více Šťastní a bohatí díky našemu novému online kurzu.

Stipendia pro studenty

V rámci Školy obchodu Michala Rückela poskytujeme stipendia studentům.

Můžete přispět

Podpořte rozvoj dětí i dospělých, a to včetně sebe

Díky vašemu daru budeme moci více dětem poskytnout podvědomé testy osobnosti, díky kterým budou snáze vědět, kam pokračovat dál v navazujícím studiu. Pomůžete jim změnit život.
Poděkování: 2,5h záznam z online video přednášky Michala Rückela na téma Sebepoznání – klíč k úspěchu a šťěstí.
Tímto darem podpoříte jedno dítě

Podpořte činnost nadace v pořádání kurzů a seminářů pro děti i dospělé

Díky vaší podpoře můžeme natočit více online kurzů, které budou pomáhat lidem žít šťastnější a bohatší život. Tím budete součástí proměny celé společnosti k lepšímu.
Poděkování: Přístup do kurzu NOVĚ a JINAK, ve kterém budete mít 8 video lekcí, ve kterých se dozvíte, jak objevit vaše největší vnitřní bohatství.
Tímto darem podpoříte 2 děti

Podpořte činnost nadace v proměňování bohatšího a šťastnějšího života

Díky vaší podpoře můžeme uspořádat více seminářů pro studenty, které je inspirují k rozvoji jejich silných stránek a talentů. Pomůžete jim objevit to největší bohatství ukryté v jejich nitru.

Poděkování: dostaneme možnost mít hodinový mentoring přímo se zakladatelem této nadace Michalem Rückelem
Tímto darem podpoříte 4 děti

Podpořte činnost nadace, sebe, ale i lidí ve svém nejbližším okolí

Díky vaší podpoře budeme schopni podpořit stipendiem více studentů, kteří by si jinak studium nemohli dovolit. Pomůžete se vstupem do života mladých lidí, kteří si toho budou vážit celý život.
Poděkování: 5 přístupů do kurzu NOVĚ a JINAK, ve kterém budete mít 8 video lekcí, ve kterých se dozvíte, jak objevit vaše největší vnitřní bohatství.
Tímto darem podpoříte 10 dětí

Podpořte činnost nadace, sebe, ale i lidí ve svém nejbližším okolí

Díky vaší podpoře pomůžeme více dětem, studentům, ale i dospělým. Neboť budeme schopni obdarovat více studentů osobnostně rozvojovými testy a měnit tak jejich život.
Poděkování: 10 přístupů do kurzu NOVĚ a JINAK, ve kterém budete mít 8 video lekcí, ve kterých se dozvíte, jak objevit vaše největší vnitřní bohatství.
Tímto darem podpoříte 20 dětí

Podpořte činnost nadace jako partner, kterému záleží na druhých

Díky vaší podpoře budeme schopni uspořádat více seminářů pro děti základních škol, ale i studenty SŠ a VŠ. Díky těmto seminářům pomůžete objevit v mladých lidech jejich spící potenciál.
Poděkování: živý 2h online seminář až do počtu 100 lidí přímo se zakladatelem nadace Michalem Rückelem
Uveřejnění loga vaší společnosti v sekci Partneři
Tímto darem podpoříte 25 dětí

Podpořte činnost nadace jako hlavní partner a podporovatel

Díky vaší podpoře bude moci více studentů využít stipendia, která nadace uděluje potřebným. Změníte tak budoucnost mladých lidí na celý jejich život a to za to stojí.
Poděkování: živý 5h online seminář až do počtu 100 lidí přímo se zakladatelem nadace Michalem Rückelem
Uveřejnění vašeho loga jako hlavního Partnera nadace na webových stránkách nadace v sekci Partneři
Tímto darem podpoříte 50 dětí

Podpořte činnost nadace jako generální partner a podporovatel

Díky vaší štědrosti budete inspirující příklad všem ostatním, komu záleží na proměně našich životů a okolí k lepšímu. Díky vám a podpoře mladých lidí budeme pozitivně měnit tento svět.
Poděkování: živý online nebo fyzický celodenní seminář až do neomezeného počtu lidí přímo se zakladatelem nadace Michalem Rückelem
Uveřejnění vašeho loga jako generálního partnera na webových stránkách nadace v sekci Partneři. 
Dále vás budeme propagovat na všech akcích nadace po dobu 1 roku. Pro tyto účely natočíme i video-rozhovor, kterým budeme vás jako podporovatele naší nadace představovat.
Tímto darem pomůžete 125 dětem

Podpořte činnost nadace a buďte společně s námi jejím patronem

Společně s námi se stanete tváří či klidně spolutvůrcem činnosti nadace, pokud se do jejího chodu budete chtít zapojit. Budete s námi moci tvořit nové vzdělávací programy. Tím budete u všeho, co bude nadace pořádat pro zlepšení tohoto světa k lepšímu prostřednictvím práce s našimi dětmi, studenty i dospělými.
Poděkování: při společném obědě nebo večeři se domluvíte přímo s Michalem Rückelem, jakým způsobem Vám můžeme vaši štědrost oplatit.
Budete uveřejněni jako Patron na webových stránkách nadace.
Dále vás budeme propagovat na všech našich akcích po neomezenou dobu a stanete součástí veškeré naší tvorby přesně podle míry, kterou se do naší činnosti budete chtít zapojit.
Tímto darem pomůžete 250 dětem

Sleva pro ranní ptáčata

Rezervace do kurzu Šťastní a bohatí

Rezervujte si nezávazně místo. Na e-mail vám pošleme slevový poukaz 100 Kč. Dáme vám přednostně vědět, než kurz spustíme.

Kurz spouštíme 20. 3. 2021 ve 12:00.