Osobní rozvoj

Jestliže chceme být v životě šťastní a úspěšní, má na to vliv již naše studium, pak co v životě děláme a jak se osobnostně rozvíjíme.

Seminář pro školy i veřejnost

Sebepoznání - klíč k úspěchu a štěstí s Michalem Rückelem

  • Na objednávku
  • Školy a společnosti

Přednáška na konferenci Tajemství obchodu

Investice s maximálním výnosem, téměř žádným rizikem a okamžitou likviditou s Michalem Rückelem

  • 5. října 2020
  • Kongresové centrum Olšanka
Přehrát video

Proběhlé semináře

Seminář

Sebemotivace aneb poznej sám sebe s Marianem Jelínkem

  • 3. února 2020
  • Atrium Palác Pardubice

V oblasti vzdělávání a osobního rozvoje spolupracujeme s těmi nejlepšími

Marian Jelínek

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. 

Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky).

Je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra. Své mnohaleté zkušenosti využívá při přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů.

Mark Dzirasa

Mark Dzirasa přednášel pro desetitisíce posluchačů. Vyučuje mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building a konzultuje vytváření firemních kultur.​

Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow. Je spoluautorem dvou knižních bestsellerů “Mark Dzirasa 21 dnů” a “Mark Dzirasa Cesty poznání”.

Proč Nadace EU&FI vznikla?

Položili jsme si otázku, proč 90 % z nás nedělá v životě to, co vystuduje a proč naplno nevyužívá svůj skutečný potenciál. Je to tím, že školám nezbývá prostor pro rozvoj sebepoznání a talentů dětí, které jsou pro jejich profesní život klíčové. 

A tak ve spojení s Evou Urbanovou a Michalem Rückelem vznikla myšlenka založit nadaci, která bude pomáhat dětem i dospělým objevovat silné stránky a pracovat na jejich rozvoji, protože v tom je tajemství šťastného a úspěšného života.

Sleva pro ranní ptáčata

Rezervace do kurzu Šťastní a bohatí

Rezervujte si nezávazně místo. Na e-mail vám pošleme slevový poukaz 100 Kč. Dáme vám přednostně vědět, než kurz spustíme.

Kurz spouštíme 20. 3. 2021 ve 12:00.