STUDENTI POZOR!

Rozhodujete se, jakou si vybrat vysokou školu ke svému budoucímu studiu? Nutí vás rodiče studovat lukrativní obor, přestože sám(a) byste raději dělal(a) něco úplně jiného? Máte pocit, že se vám z objemu studijní látky hlava nafoukne do obřích rozměrů, ale stejně se to nikdy nenaučíte?

Neztrácejte čas a energii! Učte se snadno a efektivně!

To se lehko řekne, ne každý ale ví jak na to. Metod, jak se správně učit, jste jistě od svých učitelů i spolužáků vyslechli mnoho, které z nich na vás ale opravdu fungují? Pravděpodobně jich mnoho není. Proč? Jsou příliš obecné, pomohou určitému typu osobnosti. Pokud jím ale nejste, nemáte šanci a skončíte u bezduchého a pracného biflování, abyste důležitou zkouškou alespoň s odřenými zády prošli a naučené informace zase rychle zapomněli. Tolik námahy a pro nic?

Předejděte syndromu vyhoření! Naučte se správně učit!

WORKtest ti však umí pomoci i v dalších oblastech. Test Studijní plán ti poskytne správné návody, jak se učit na základě tvých vloh a osobních předpokladů. Dozvíš se, pro jaké obory máš studijní předpoklady, jaký je biorytmus tvého učení (jak dlouho dokážeš udržet pozornost a kdy je pro tebe se nejlepší učit), seznámíš se s pro sebe vhodnými metodami učení, a dokonce se dozvíš i dny, kdy nejlépe uspěješ při zkoušení. Psychodiagnostika je velice silný nástroj, který ti dokáže pomoci najít sebe sama, třeba i pokud jde o schopnost učit se.

Otestujte svůj styl učení a...

Nejsi zrovna přeborník, co se týče jazyků? Nebo chceš zvládat jazyků ještě více? Otestuj se v testu Cizí jazyky, který ti pomůže najít efektivní způsob, jak se je učit. Test ti umí doporučit, které jazyky jsou pro tebe nejvhodnější; jak by měl vypadat jazykový kurz, jejž navštěvuješ; jaké metody učení jsou u tebe nejefektivnější; ve kterou denní (či noční) hodinu nejlépe vstřebáváš jazykové učivo; i jaký je pro tebe nejvhodnější učitel pro výuku jazyků. Dozvíš se i, jestli máš či nemáš na jazyky talent. Určitě to zkus! I malý poznatek o sobě samém dokáže člověka razantně posunout vpřed.

…zbavte se konečně prokrastinace!

Jste talent a učení vám jde, jen se k němu nedokážete přinutit? Ničí vás neustálá prokrastinace, ale nedokážete se s ní poprat? Přestaňte už neustále dokola místo učení uklízet a vymezte si jasný prostor, který věnujete pouze studijním povinnostem a věnujte se mu na 100 %.

Nevyhovuje vám váš stávající styl učení? Změňte ho!

V případě, že výsledkům testu nebudete rozumět, rádi vám s jejich interpretací pomůžeme a doporučíme možnosti, jak upravit váš studijní styl, tak, aby byl právě pro vás maximálně efektivní. Dosáhnete tak využití vašeho potenciálu, a především při učení nevyhoříte a budete schopni naučené dovednosti dále aplikovat. A to už za celou tu námahu to stojí, ne?

Vaše budoucnost na vás čeká a je jen na vás, jakou bude mít podobu. Nechte se od nás nasměrovat na cestu k úspěchu!

Eva Urbanová

Docilujeme toho propojením nadčasové a moderní psychodiagnostiky 21 století, vyvinuté prostřednictvím aplikované psychologie Evou Urbanovou a zapojením Finančního Institutu, který pomáhá dětem s finanční gramotností a celkovém hospodaření s penězi.

Mgr. Eva Urbanová

Psychometrik a autor Worktestu

Lidskými zdroji a aplikovanou psychologií se zabývá 25 let. Eva je autorkou unikátního online psychodiagnostického softwarového programu WORKtest. 

Má 25 let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a Management), více oborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně ukončeno státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996.

Svou profesní kariéru jsem věnovala vývoji softwaru, který bych dnes ráda předala nadaci. Poslání Nadace EU&FI vnímám jako vyústění mé dlouholeté práce. Cestu, která umožní využít WORKtest pro širokou studující populaci a formovat jejich osobnost na základě potenciálu, vloh a talentu.

Zaručit zdravý vývoj „dítěte v osobnost“ a nabídnout jim možnosti růstu již od útlého věku až po dospělost. Poskytnout dětem výběr správné školy a profese na základě jejich predispozic, poznat jejich talent a umět ho plnohodnotně využít. Spojením poznání potenciálu dětí a finanční gramotnosti vnímám jako jednu ze záruk spokojeného a naplněného života dítěte.

Sleva pro ranní ptáčata

Rezervace do kurzu Šťastní a bohatí

Rezervujte si nezávazně místo. Na e-mail vám pošleme slevový poukaz 100 Kč. Dáme vám přednostně vědět, než kurz spustíme.

Kurz spouštíme 20. 3. 2021 ve 12:00.