Už víš, kam na střední školu?
Test napoví

Po základce tě čeká tvůj první důležitý životní krok, jenž tě v životě nasměřuje správným, nebo naopak naprosto nevhodným směrem. Už teď se rozhoduje o tvém budoucím životě – o kariéře, úspěších, spokojenosti i dobrém finančním ohodnocení za vykonanou práci. Umíš s jistotou říct, která střední škola je pro tebe nejlepší? Nebo jsi pouze ve vleku rodičů, učitelů nebo kamarádů, kteří v podstatě rozhodují za tebe?

Na správném výběru střední školy skutečně záleží

Jak si vybrat střední školu bez přešlapu, který ovlivní celý tvůj život? Otestuj se, na jakou střední školu se hodíš. Firma WORKtest připravila speciální online test, kde si otestuješ své predispozice pro středoškolské studium. Neboj se. Nikdo tě nebude zkoušet z pravopisu ani z matematických pouček. Psychologický test otestuje tvé předpoklady i schopnosti a na základě výsledku ti přímo doporučí nejvhodnější střední školy. Jestli na výsledky testu dáš, či nikoliv, je jen na tobě. Ale chce se ti studovat něco, co tě nebude bavit, nebo co nebudeš zvládat? 

Vědět, na jakou střední školu se hodím, je silným argumentem i v případě, že s rodiči na své vybrané středoškolské studium nemáte jednotný názor. Kvalitní profesionální psychodiagnostický test nebudou určitě ignorovat ani oni a možná je konečně přesvědčíš, že třeba zrovna gymnázium není pro tebe to pravé. Nebo přesně naopak. Díky tomu, že už nyní poznáš, k čemu máš předpoklady, získáš předstih před jinými. Budeš studovat střední školu, která tě baví, následně třeba i úspěšně vystuduješ vysokou školu a budeš se věnovat zaměstnání, jenž tě bude motivovat a uspokojovat. Bojíš se, že nebudeš výsledkům testu rozumět? WORKtest ti nabídne i krátkou konzultaci výsledků.

Trápíš se ve škole už nyní? Nauč se studovat!

WORKtest ti však umí pomoci i v dalších oblastech. Test Studijní plán ti poskytne správné návody, jak se učit na základě tvých vloh a osobních předpokladů. Dozvíš se, pro jaké obory máš studijní předpoklady, jaký je biorytmus tvého učení (jak dlouho dokážeš udržet pozornost a kdy je pro tebe se nejlepší učit), seznámíš se s pro sebe vhodnými metodami učení, a dokonce se dozvíš i dny, kdy nejlépe uspěješ při zkoušení. Psychodiagnostika je velice silný nástroj, který ti dokáže pomoci najít sebe sama, třeba i pokud jde o schopnost učit se.

Zkus se učit jazyky jinak než doposud

Nejsi zrovna přeborník, co se týče jazyků? Nebo chceš zvládat jazyků ještě více? Otestuj se v testu Cizí jazyky, který ti pomůže najít efektivní způsob, jak se je učit. Test ti umí doporučit, které jazyky jsou pro tebe nejvhodnější; jak by měl vypadat jazykový kurz, jejž navštěvuješ; jaké metody učení jsou u tebe nejefektivnější; ve kterou denní (či noční) hodinu nejlépe vstřebáváš jazykové učivo; i jaký je pro tebe nejvhodnější učitel pro výuku jazyků. Dozvíš se i, jestli máš či nemáš na jazyky talent. Určitě to zkus! I malý poznatek o sobě samém dokáže člověka razantně posunout vpřed.

Docilujeme toho propojením nadčasové a moderní psychodiagnostiky 21 století, vyvinuté prostřednictvím aplikované psychologie Evou Urbanovou a zapojením Finančního Institutu, který pomáhá dětem s finanční gramotností a celkovém hospodaření s penězi.

Mgr. Eva Urbanová

Psychometrik a autor Worktestu

Lidskými zdroji a aplikovanou psychologií se zabývá 25 let. Eva je autorkou unikátního online psychodiagnostického softwarového programu WORKtest. 

Má 25 let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a Management), více oborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně ukončeno státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996.

Svou profesní kariéru jsem věnovala vývoji softwaru, který bych dnes ráda předala nadaci. Poslání Nadace EU&FI vnímám jako vyústění mé dlouholeté práce. Cestu, která umožní využít WORKtest pro širokou studující populaci a formovat jejich osobnost na základě potenciálu, vloh a talentu.

Zaručit zdravý vývoj „dítěte v osobnost“ a nabídnout jim možnosti růstu již od útlého věku až po dospělost. Poskytnout dětem výběr správné školy a profese na základě jejich predispozic, poznat jejich talent a umět ho plnohodnotně využít. Spojením poznání potenciálu dětí a finanční gramotnosti vnímám jako jednu ze záruk spokojeného a naplněného života dítěte.

Sleva pro ranní ptáčata

Rezervace do kurzu Šťastní a bohatí

Rezervujte si nezávazně místo. Na e-mail vám pošleme slevový poukaz 100 Kč. Dáme vám přednostně vědět, než kurz spustíme.

Kurz spouštíme 20. 3. 2021 ve 12:00.