Seminář pro školy i veřejnost​

Sebepoznání - klíč k úspěchu a štěstí

Proč 90% lidí nedělá, co vystuduje a proč někteří lidé bloudí životem, nevědí jak uspět a nejsou šťastní? 

Důvodem je, že se neznají a nerozvíjí své silné stránky či talenty, které jsou pro jejich naplněný život absolutně klíčové.

Pomohu vám se sebepoznáním a naplněním vašeho skutečného potenciálu

Na 2 hodinovém semináři se dozvíte

  • jak jsem vydělal první milion dolarů
  • jak pracovat se sebepoznáním
  • jak mít bohatý a šťastný život
  • jak si změříte míru svého štěstí v životě
  • jak dosahovat obrovských pokroků a úspěchů
  • jak pracovat s Time managementem
  • jak si stanovit vize, cíle a plány
  • jak se napojit na největší zdroj energie a kreativity

Webinář Michala Rückela pod názvem „Sebepoznání – klíč k úspěchu a štěstí“ měl mezi studenty VŠB-TUO obrovský úspěch. Všichni přece chceme být v životě šťastní! Michalovi se podařilo zaujmout nejen svým osobitým projevem, ale upoutat i vlastním silným příběhem. To, že je Michal člověk, který má z tohoto pohledu co říct, není pochyb.

Jeho životní cesta ho i v tak mladém věku vedla různými úskalími, s nimiž se musel poprat, aby dosáhl nejen úspěchu, ale i vnitřního štěstí a naplnění. Důkazem je i založení vlastní nadace, díky níž pomáhá lidem k lepší budoucnosti. Michale, děkujeme za spolupráci a držíme Ti palce v naplnění Tvého poslání.

Tým Kariérního centra VŠB-TUO

Dozvíte se také o mém posledním projektu Nadace EU&FI

Ve spojení s Evou Urbanovou jsem založil nadaci, která pomáhá dětem i dospělým objevovat silné stránky a talenty k vybudování šťastného a úspěšného života.

Kdo jsem a co dělám

Ve svých 21 letech jsem objevil svět financí a už o tři roky později jsem se stal dolarovým milionářem. O pár let později i přes to, že jsem byl úspěšný a měl vše po čem jsem toužil, tak jsem došel k poznání, že život spojený pouze s hromaděním majetku mě příliš nenaplňuje.

Dnes podnikám ve financích, energetice a realitách. Jsem člověk, který miluje život a svět byznysu, ale stejně tak miluji i svoji rodinu a čas strávený s ní.

Rozhovor na BusinessLeaders

Rozhovor na FirsClass

Mým snem je více lidí motivovat k tomu, ať dělají to, co milují, protože v tom je tajemství jejich úspěchu. 

Spolupracuji s nejlepšími mentory v oblasti osobního rozvoje

Snažím se do svých přednášek zakomponovat zkušenosti a rady těch nejlepších učitelů a motivátorů. Jako je Mark Dzirasa, Marian Jelínek, Petr Urbanec a další lidé z praxe, se kterými pravidelně pořádám předášky a školení.

Máte zájem o můj seminář?

Během 2 hodin vám předám 10 let zkušeností v oblasti osobního rozvoje, které budete moci obratem aplikovat na cestě ke šťastnějšímu životu.

OSOBNÍ KONZULTACE

1500 Kč / hodina

PRO FIRMY
(min. 10 účastníků)

480 Kč / osoba

PRO ŠKOLY

ZDARMA

Může vás zajímat

Seminář je určený minimálně pro 10 osob, ať už se jedná o vaši společnost nebo vzdělávací instituci.

Běžně poskytuji konzultace za 1500 Kč / hodinu. Díky tomuto semináři vám předám své know how pouze za 480 Kč / osobu. Školy a vzdělávací instituce mají tento seminář zcela ZDARMA! 

Stačí mít motivaci cokoliv v životě změnit a „tah na bránu“ pro uskutečnění svých cílů.

Přednáším po celé ČR, ať už ve vzdělávacích institucích nebo ve firmách, kterým záleží na kvalitě života jejich zaměstnanců.

Co o mně říkají...

Díky Michalovi byl rok 2019 ten nejzásadnější v mém životě. Nikdy jsem se nesetkal s člověkem, který by mě tolik podporoval v osobním růstu a poznání sama sebe. Michal mi ukázal spoustu zásadních učitelů a knih, díky kterým jsem se dokázal proměnit v lepšího člověka. 

Nikdy by mě nenapadlo, že spolumajitel firem, pro které dělám marketing mi otevře oči v tolika zásadních věcech. Když píšu tuhle referenci, tak si vlastně uvědomuju, že Michal je v součastnoti jeden z nejdúležitějších lidí v mém životě. Díky za všechno!

MATOUŠ KOUKOLA

Sleva pro ranní ptáčata

Rezervace do kurzu Šťastní a bohatí

Rezervujte si nezávazně místo. Na e-mail vám pošleme slevový poukaz 100 Kč. Dáme vám přednostně vědět, než kurz spustíme.

Kurz spouštíme 20. 3. 2021 ve 12:00.